Lékařské zákroky


Naše ambulance poskytuje plnou šíři lékařské péče oboru Dermatovenerologie. Zabýváme se diagnostikou a léčbou všech kožních nemocí, spolupracujeme s předními  brněnskými laboratořemi, histology a mikrobiology. V naší léčbě využíváme posledních lékařských poznatků z oblasti Evidence Based Medicine (medicína založená na důkazech). Naši lékaři patři k předním odborníkům ve svém oboru, někteří jsou i uznávanými odborníky na mezinárodní úrovni a jsou často zváni k předsedání různých odborných akci.

Základní lékařská péče je plně hrazena z všeobecného zdravotního pojištění.  O případných doplatcích na léky jsou pacienti informováni v ambulanci lékařem.

Některé lékařské zákroky jsou zdravotními pojišťovnami frekvenčně omezeny – zdravotní pojišťovny hradí pouze jeden zákrok v určitém časovém období. V tomto případě je možné si nadlimitní zákroky uhradit nebo odložit do dalšího období dle pravidel zdravotních pojišťoven (excize znamének, fibromů,  sklerotizace varixů, sněžení dusíkem a další).  O možnostech úhrady budete informováni lékařem v ambulanci.

Nejčastější diagnózy a lékařské zákroky v našem zařízení:
 • Akne vulgaris
 • Psoriasis
 • Mykotická onemocnění
 • Pohlavní choroby
 • Kožní znamínka – diagnostika, excize, histologie
 • Atopický exém
 • Křečové žíly  - diagnostika, vyšetření, sklerotizace
 • Kožní nádory
 • Bércové vředy
 • Padání vlasů
 • a mnoho dalších.

Odninační hodiny 26.3.-30.3.

Pondělí:   8.00-14.00

Úterý:      8.00 - 11.00

Středa.    zavřeno

Čtvrtek    11.00-17.30

Pátek:    zavřeno

 

Změna ordinačních hodin po dobu prázdnin 5.-9.2.2018

V době práznin je kožní ambulance v provozu pouze:

Úterý    8.00-11.00

Čtvrtek 10.00 - 18.00

Pátek    7.00-12.00

 

Ambulance bolesti a kožní ambulance v době prázdnin 5.-9.2.

Ambulance bolesti neordinuje.

Kožní ambulance ordinuje pondělí a pátek dopoledne, čtvrtek celý den.

Recepce bude mimo provoz v pondělí a ve středu.

 

Mezonitě (Prime Lifting)

Do středu zájmu estetické dermatologie se v posledních několika letech dostává aplikace nití do pokožky za účelem korekce měkkých tkání. Tato metoda je srovnatelnou alternativou pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit operační řešení.

 

Plazmaterapie

Významnou novinkou v oblasti omlazování pleti (anti aging medicíny) je plazmová terapie, založená na aplikaci vlastní plazmy, která je před zákrokem získána z krve pacienta. Používá se k regeneraci stárnoucí kůže, zejména v oblasti obličeje, krku a hřbetu rukou.

 

Injekční lipolýza

Lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod v oblasti lokalizovaného odstraňování tukové tkáně. Principem této efektivní metody je aplikace látek způsobujících zvýšené odbourávání tuku v tukových buňkách a jeho následné odstranění lokálně zvýšeným žilním a lymfatickým tokem.

 

NOVÉ PACIENTY NEPŘIJÍMÁME!

Vážení pacienti,

vzhledem k vyčerpání našich kapacitních možností nepřijímáme nové pacienty.

 

Mezoterapie

Nově nabízíme mezoterapii mikrojehličkováním přístrojem DermaPen - lékařská verze, hloubka vpichu až 3 mm.